Δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού

Δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού

«αλλαγή πορείας 2020 – ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ»

Έμβλημα συνδυασμού

Του Δήμου Καρπενησίου

Περιφερειακής Ενότητας Ευρυτανίας

Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας

Όνομα συνδυασμού

«αλλαγή πορείας 2020-ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ»

Με υποψήφιο δήμαρχο τον Λερογιάννη Δημήτριο του Ευαγγέλου

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Δομνίστας

  1. ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΑΜΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΣΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καρπενησίου

  1. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΌΛΓΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΊΒΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΊΒΡΟΥ  ΧΑΒΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΚΑΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΛΑΘΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  10. ΛΑΘΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11.  ΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12.  ΜΑΝΤΕΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13.  ΜΑΝΤΖΙΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΗ  ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  15.  ΜΠΑΚΑΕ ΑΛΕΞΙΑ – ΣΩΤΗΡΙΑ  ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16.  ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
  17.  ΜΠΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  18.  ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
  19.  ΜΠΟΥΛΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  20. ΝΤΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  21.  ΠΑΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΥΖΥΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22.  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  23.  ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  24.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  25.  ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26.  ΤΡΙΧΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
  27.  ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κτημενίων

  1. ΓΑΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΥΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ποταμιάς

  1. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΠΑΣΤΡΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΣΚΑΡΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Προυσού

  1. ΓΡΙΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΡΟΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ
  3. ΚΟΚΟΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΑΥΡΙΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  5. ΝΤΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φουρνάς

  1. ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ